UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dziwię się że umowa nie podpisana. Katotaliban Polska ma ważniejsze sprawy. Wróg u bram a oni będą muzeum robić. I to takie
Gdzie my k... żyjemy?
Nie dziwię się że umowa nie podpisana. Katotaliban Polska ma ważniejsze sprawy. Wróg u bram a oni będą muzeum robić. I to takie
Gdzie my k... żyjemy?