UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie dziwię się że umowa nie podpisana. Katotaliban Polska ma ważniejsze sprawy. Wróg u bram a oni będą muzeum robić. I to takie

Gdzie my k... żyjemy?

Anuluj