Zapraszam do Olsztyna mamy wasze Trawaje wy placicie a my mamy nainiacy z elblaga ha ha ha huOduec
Zapraszam do Olsztyna mamy wasze Trawaje wy placicie a my mamy nainiacy z elblaga ha ha ha hu