UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie na temat Ale ? Tylko nie kasujecie..... Tak przy okazji... do tych co szukają zarobku na giełdzie ! Otóż nie jaki AIXON pod szyldem obrazka z Lewandowskim naciąga na minimum wpłaty tysiąc złotych, poleca neo analityka który walczy o 10% od zysku wymyślając duże transzę a za tym zyski by wyłudzić jeszcze większej kasy ! Zarezykowałem pierwszy raz w życiu i tysiąc straciłem bo zamilkł na amen. Drugi analityk oszust sprawił że z 400€ zrobiło się nagle na koncie ponad 9tyś. euro i za chwilę dzwoni po kasę 10% czyli ponad cztery tysiące złotych, odmówiłem by zgłosić na policję. Neo analityk zamilkł, telefon już nie działa a cały w tym ambaras że na koncie jest kasa której nie mogę przelać na konto osobiste, tak działają oszuści. Piszę byś nie był następny !