Wybrany wątek opinii
Nie na temat Ale ? Tylko nie kasujecie..... Tak przy okazji... do tych co szukają zarobku na giełdzie ! Otóż nie jaki AIXON pod szyldem obrazka z Lewandowskim naciąga na minimum wpłaty tysiąc złotych, poleca neo analityka który walczy o 10% od zysku wymyślając duże transzę a za tym zyski by wyłudzić jeszcze większej kasy ! Zarezykowałem pierwszy raz w życiu i tysiąc straciłem bo zamilkł na amen. Drugi analityk oszust sprawił że z 400€ zrobiło się nagle na koncie ponad 9tyś. euro i za chwilę dzwoni po kasę 10% czyli ponad cztery tysiące złotych, odmówiłem by zgłosić na policję. Neo analityk zamilkł, telefon już nie działa a cały w tym ambaras że na koncie jest kasa której nie mogę przelać na konto osobiste, tak działają oszuści. Piszę byś nie był następny !
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
W jakiejś reklamie para prezydencka ( Duda ) oferuje dodatkowe tysiące złotych. To chyba takie same naciąganie ? Zaapewne filmik wygenerowała sztuczna inteligencja do Dudowie napewno tego nie nagrali.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@smartfonowcy - Jeśli Agata odezwała się w tym filmiku, to na bank wał i AI...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0