161
29.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przeczytajcie sobie to... Tam w drugiej części jest coś o aktualnej sytuacji...
(2025.07.29)

info

0  
  0
sztab kryzysowy to wczoraj wieczorem powinien ostrzec mieszkańców i zalecić przestawienie aut, przeparkowanie z garaży, dostarczyć worki z piaskiem na to miejsce, a właściciele lokali i piwnic powinni zabezpieczyć swój majątek, sztab dzisiaj? W jakim celu? Wystarczy straż do wypompowania wody, co teraz będziecie ustalać? Który strażak ma trzymać rurę?
modi (2025.07.29)

info

13  
  2
Na koniec upalnego lipca troszkę deszczu nikomu nie zaszkodzi tym bardziej że czerwiec też był upalny.
Malwinka. (2025.07.29)

info

1  
  1
Zastępy w pogotowiu na papierosach ważne że placą.
(2025.07.29)

info

0  
  1
W koło Kumieli beton. Takie są skutki.
Taka prawda . (2025.07.29)

info

5  
  1
Też mi się wydaje, że tam ciemno wieczorami. Ten sznur aut przy tej posesji = poziom wody w lokalach na parterze. Biuro Podróży, Fryzjer etc. Hala garażowa znak zapytania bo jest na wzniesieniu murowanym. Wlało się albo się nie wlało.
(2025.07.29)
Meliorant żuławski mówi, że zrobiono zbyt wąski przepływ pod Grunwaldzką, dlatego w czasie większych deszczy i naniesienia gałęzi przepływ działa jak korek podnosząc stan wody na Oboźnej. Wystarczyłoby zrobić szeroki przepust, wtedy woda szybko spłynęłaby nie robiąc takich szkód. Ciekawe czy ktoś z mieszkańców nowych budynków tam wybudowanych miał informację i świadomość... wątpię, a deweloper wiedział na 100% Konieczna przebudowa przepustu pod ul. Grunwaldzką, inaczej powtórka z rozrywki co roku, a jak dobrze pójdzie to i kilka razy w roku.
Mrówka (2025.07.29)

info

7  
  3
Przecież w tym sztabie kryzysowym pracują chyba nieudacznicy. Leje drugą dobę. Stan Kumieli wzrasta ale oni reagują po fakcie. Piwnice zalane pod korek, kilka aut do kasacji. Na grobli wyżej też auta zalane pod linię silnika. Złom. Rozlewisko jest od Grunwaldzkiej to Tysiąclecia włącznie. Zaraz powiedzą, że mają pod kontrolą bo Kumiela nie przelewa mostów górą.
(2025.07.29)

info

10  
  2
Hala garażowa zalania do sufitu?
(2025.07.29)
@Kamilloo - O! To jest świetna myśl, może się zmobilizują
Mrówka (2025.07.29)