UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
sztab kryzysowy to wczoraj wieczorem powinien ostrzec mieszkańców i zalecić przestawienie aut, przeparkowanie z garaży, dostarczyć worki z piaskiem na to miejsce, a właściciele lokali i piwnic powinni zabezpieczyć swój majątek, sztab dzisiaj? W jakim celu? Wystarczy straż do wypompowania wody, co teraz będziecie ustalać? Który strażak ma trzymać rurę?
modi