UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież w tym sztabie kryzysowym pracują chyba nieudacznicy. Leje drugą dobę. Stan Kumieli wzrasta ale oni reagują po fakcie. Piwnice zalane pod korek, kilka aut do kasacji. Na grobli wyżej też auta zalane pod linię silnika. Złom. Rozlewisko jest od Grunwaldzkiej to Tysiąclecia włącznie. Zaraz powiedzą, że mają pod kontrolą bo Kumiela nie przelewa mostów górą.


Anuluj