Wybrany wątek opinii

Pobudowali nowe bloki, mówili że teren zalewowy i powtórka z rozrywki. Deweloper fart że sprzedał jak był spokój bo by teraz nikt nie kupił. Oby nikomu nic nie uszkodziło i skończyło się tylko na strachu.
(2025.07.29)
Deweloper nie sprzedał większość mieszkań stoi pusta i teraz tym bardziej nikt nie kupi.
(2025.07.29)
Też mi się wydaje, że tam ciemno wieczorami. Ten sznur aut przy tej posesji = poziom wody w lokalach na parterze. Biuro Podróży, Fryzjer etc. Hala garażowa znak zapytania bo jest na wzniesieniu murowanym. Wlało się albo się nie wlało.
(2025.07.29)
Powrót do komentarzy