UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Meliorant żuławski mówi, że zrobiono zbyt wąski przepływ pod Grunwaldzką, dlatego w czasie większych deszczy i naniesienia gałęzi przepływ działa jak korek podnosząc stan wody na Oboźnej. Wystarczyłoby zrobić szeroki przepust, wtedy woda szybko spłynęłaby nie robiąc takich szkód. Ciekawe czy ktoś z mieszkańców nowych budynków tam wybudowanych miał informację i świadomość... wątpię, a deweloper wiedział na 100% Konieczna przebudowa przepustu pod ul. Grunwaldzką, inaczej powtórka z rozrywki co roku, a jak dobrze pójdzie to i kilka razy w roku.

Mrówka