UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie się nie znam ale uważam.1/ Wody Polskie " obsadzone przez PiS budujące "zbiorniki retencyjne w Bażantarni specjalnie po niewybraniu Andrzeja Śliwki na prezydenta Elbląga zaprzestały ich realizacji, 2/ Nie wiem, czy technicznie mozna spuszczać nadmiar wody z Dzikuski do starej niezagospodarowanej części basenu przy Moniuszki ? 3/ Należy regularnie czyścić koryto Kumieli przepływającej przez miasto o co apelowali mieszkańcu Obożnej i Zw. Jaszczurczego. Być może takich zalań nie da się uniknąć, ale trzeba się starać.