UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisałem, pisałem do tych którzy dają pozwolenie na budowę w miejscu gdzie ciągle zalewa by myśleli przed a nie po. To się wiąże zawsze że stratami i odszkodowaniami. Żeby mnie dobrze zrozumieć musiałbym zaniżyć się do twojego poziomu a to nie będzie takie proste.


Anuluj