A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dziękując UE - Polska wpłaca pieniądze do unii. Utrzymuje tam armię..... "urzędników". Część tych pieniędzy wraca do Polsk. Za co dziękujesz?
@Dziękując UE - Unia powstała po to żeby kontrolować państwa przez tych najbogatszych a nie po to żeby wspierać tych biednych. No, na początku jakiś ochłap rzucają.
Amnezja brukselska. Pan, ktory stal za najwiekszym obciachem absurdow wspolfinansowan ze srodkow UE, otwierał pierwszą dziesiatkę najgorzej wydanych funduszy = czyli termy w Lidzbarku, ktorej wode na wyjsciu najlezalo podgrzać do temperatury zwyklej termom. Jesli tacy ludzie znajduja sie na szczycie UE, to daję tej organizacji max 8 lat na rozpad. To nie ma po prostu sensu ekonomicznego. A moze to wlasnie nasz polski duch sabotazu ?
tylko karol nawrocki juz od 6 sierpnia, czekamy, elblag za nawrockim! super że duda ułaskawił bąkiewicza
liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga nie zaproszą alfonsa batyra do naszego urokliwego miasta i tym samym nie będą go legitymizować
"liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga" - patrzysz a nie widzisz. Pan prezydent pewnie ma w nosie lokalne władze. Ja bym miał. On sobie może tu przyjechać np na zaproszenie lokalnej organizacji PIS, albo na zaproszenie inne części lokalnego społeczeństwa, tego nie z lewej strony. W końcu może sobie przyjechać bez zaproszenia bo tak będzie chciał. Mam nadzieję że nowy prezydent będzie miał na oku tych co mu byli tak "życzliwi" przed wyborami.
nie strasz, nie strasz, bo się....
Nasz region i takie osoby jak pan Protas są doceniani. Tak więc to jest dobra wiadomość dla naszego Elbląga.
Mój boże... golasy, będą się zajmować budżetem Europy z wu- efu przez termy, nie ma lepszej ofermy, by spinać ten budżet w Europie, już jestem całkiem na tropie, gdy kraj swój niszczyć potrafisz, na szczyty unijne dziś trafisz.
Jak coś to on głosował przeciwko wotum nieufności dla von der leyen