UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dziękując UE - Unia powstała po to żeby kontrolować państwa przez tych najbogatszych a nie po to żeby wspierać tych biednych. No, na początku jakiś ochłap rzucają.


Anuluj