45
15.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Orwell nawet tego nie przewidział..... Kolejna..... u koryta stanęła.
(2025.07.15)

info

21  
  1
Dzisiaj kolejna rocznica sprowadzenia sług Korony na kolana.... Oczywiście, ,oni" Starają się to przemilczeć. Polacy Pobudka!!!! Pora brać się za..... edukowanie tych z zza Odry.... Wszędzie gdzie ich napotkacie. Na.. uczajcie...
(2025.07.15)

info

5  
  3
... a co Nas to obchodzi kim on będzie. Na twarzy ma wymalowane olsztyn i mazury.
Żuławiak . (2025.07.15)

info

13  
  1
nie lubię poko ale mi raz pomógł jak napisała wniosek do olsztyna i otrzymałam stypendium; ) ale to nie ich kasa wiec co szkodzi rozdać podczas kampani parę złotych; )
(2025.07.15)

info

0  
  2
A co to ? Nie znam człowieka... Nic dla Elbląga nie zrobił....
Bhima3444 (2025.07.15)

info

16  
  0
Olsztyniaki kompletnie mnie nie interesują, juz od lat Elbląg stracil na nich i będzie tracił
(2025.07.15)

info

15  
  0
Jak w ogóle Elblązanie mogą głosować na ludzi z Olsztyna? To nieświadomość czy partyjka tylko?
(2025.07.15)

info

13  
  1
Na pewno będzie godnie reprezentować interesy Olsztyna.
BiB (2025.07.15)

info

14  
  1
no to załatw fundusze na wykonanie kanalizacji w W-M
(2025.07.15)

info

2  
  1
Jak nie znacie gościa - to wybitny nauczyciel W-F
(2025.07.15)

info

11  
  0