A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Orwell nawet tego nie przewidział..... Kolejna..... u koryta stanęła.
Dzisiaj kolejna rocznica sprowadzenia sług Korony na kolana.... Oczywiście, ,oni" Starają się to przemilczeć. Polacy Pobudka!!!! Pora brać się za..... edukowanie tych z zza Odry.... Wszędzie gdzie ich napotkacie. Na.. uczajcie...
... a co Nas to obchodzi kim on będzie. Na twarzy ma wymalowane olsztyn i mazury.
nie lubię poko ale mi raz pomógł jak napisała wniosek do olsztyna i otrzymałam stypendium; ) ale to nie ich kasa wiec co szkodzi rozdać podczas kampani parę złotych; )
A co to ? Nie znam człowieka... Nic dla Elbląga nie zrobił....
Olsztyniaki kompletnie mnie nie interesują, juz od lat Elbląg stracil na nich i będzie tracił
Jak w ogóle Elblązanie mogą głosować na ludzi z Olsztyna? To nieświadomość czy partyjka tylko?
Na pewno będzie godnie reprezentować interesy Olsztyna.
no to załatw fundusze na wykonanie kanalizacji w W-M
Jak nie znacie gościa - to wybitny nauczyciel W-F