Wybrany wątek opinii

liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga nie zaproszą alfonsa batyra do naszego urokliwego miasta i tym samym nie będą go legitymizować
(2025.07.15)
"liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga" - patrzysz a nie widzisz. Pan prezydent pewnie ma w nosie lokalne władze. Ja bym miał. On sobie może tu przyjechać np na zaproszenie lokalnej organizacji PIS, albo na zaproszenie inne części lokalnego społeczeństwa, tego nie z lewej strony. W końcu może sobie przyjechać bez zaproszenia bo tak będzie chciał. Mam nadzieję że nowy prezydent będzie miał na oku tych co mu byli tak "życzliwi" przed wyborami.
(2025.07.15)
Psie głosy nie idą w niebiosy. Pomimo kłamstw, ohydnych pomówień i zaangażowanie w wybory służb i mediów pan Nawrocki wygrał. Jeszcze żeby w wyborach parlamentarnych wygrała prawica i pogoniła koryciarzy i szkodników. W Polsce, mam nadzieję, wraca zdrowy rozsądek.
bra (2025.07.16)
@bra - PRZYKŁADEM TEGO JEST CZĘŚCIOWE UŁASKAWIENIE bĄKIEWICZA1 Nieźle Cię musiał wkurzyć tak poważny awans Protasa i zaufanie, jakim się cieszy. Mnie ucieszyło, że poseł z Okręgu Elbląskiego został doceniony.
RomanR (2025.07.16)
Powrót do komentarzy