Wybrany wątek opinii
liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga nie zaproszą alfonsa batyra do naszego urokliwego miasta i tym samym nie będą go legitymizować
Do moderacji
Odpowiedz
6
14
"liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga" - patrzysz a nie widzisz. Pan prezydent pewnie ma w nosie lokalne władze. Ja bym miał. On sobie może tu przyjechać np na zaproszenie lokalnej organizacji PIS, albo na zaproszenie inne części lokalnego społeczeństwa, tego nie z lewej strony. W końcu może sobie przyjechać bez zaproszenia bo tak będzie chciał. Mam nadzieję że nowy prezydent będzie miał na oku tych co mu byli tak "życzliwi" przed wyborami.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Psie głosy nie idą w niebiosy. Pomimo kłamstw, ohydnych pomówień i zaangażowanie w wybory służb i mediów pan Nawrocki wygrał. Jeszcze żeby w wyborach parlamentarnych wygrała prawica i pogoniła koryciarzy i szkodników. W Polsce, mam nadzieję, wraca zdrowy rozsądek.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@bra - PRZYKŁADEM TEGO JEST CZĘŚCIOWE UŁASKAWIENIE bĄKIEWICZA1 Nieźle Cię musiał wkurzyć tak poważny awans Protasa i zaufanie, jakim się cieszy. Mnie ucieszyło, że poseł z Okręgu Elbląskiego został doceniony.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2