UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dziękując UE - Polska wpłaca pieniądze do unii. Utrzymuje tam armię..... "urzędników". Część tych pieniędzy wraca do Polsk. Za co dziękujesz?


Anuluj