UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga nie zaproszą alfonsa batyra do naszego urokliwego miasta i tym samym nie będą go legitymizować
liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga nie zaproszą alfonsa batyra do naszego urokliwego miasta i tym samym nie będą go legitymizować