UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga" - patrzysz a nie widzisz. Pan prezydent pewnie ma w nosie lokalne władze. Ja bym miał. On sobie może tu przyjechać np na zaproszenie lokalnej organizacji PIS, albo na zaproszenie inne części lokalnego społeczeństwa, tego nie z lewej strony. W końcu może sobie przyjechać bez zaproszenia bo tak będzie chciał. Mam nadzieję że nowy prezydent będzie miał na oku tych co mu byli tak "życzliwi" przed wyborami.


Anuluj