UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"liczę na to, że w przyszłości włodarze elbląga" - patrzysz a nie widzisz. Pan prezydent pewnie ma w nosie lokalne władze. Ja bym miał. On sobie może tu przyjechać np na zaproszenie lokalnej organizacji PIS, albo na zaproszenie inne części lokalnego społeczeństwa, tego nie z lewej strony. W końcu może sobie przyjechać bez zaproszenia bo tak będzie chciał. Mam nadzieję że nowy prezydent będzie miał na oku tych co mu byli tak "życzliwi" przed wyborami.