UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec123 - Trzeba było głosować za parkingiem a nie przeciw jak była ankieta. Ten blok był jedynym na osiedlu, który nie chciał parkingu. Sielanka tam powinna postawić znaki zakazujące parkowania na jezdni aby mieszkańcy i dostawcy mogli przejechać zastawioną jezdnią wewnętrzną. A poza tym wszystkie dostawczaki powinne mieć zakaz parkowania na osiedlu.

Ziuta z Gwiezdnej

Anuluj