UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mieszkaniec123 - Trzeba było głosować za parkingiem a nie przeciw jak była ankieta. Ten blok był jedynym na osiedlu, który nie chciał parkingu. Sielanka tam powinna postawić znaki zakazujące parkowania na jezdni aby mieszkańcy i dostawcy mogli przejechać zastawioną jezdnią wewnętrzną. A poza tym wszystkie dostawczaki powinne mieć zakaz parkowania na osiedlu.
Ziuta z Gwiezdnej