Czekamy z utesknieniem na nowy ETS2 :) ale z kapci wyskoczycie ojj bedzie sie dzialoTyle w temacie
Czekamy z utesknieniem na nowy ETS2 :) ale z kapci wyskoczycie ojj bedzie sie dzialo