UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec123 - Dokładnie jak poprzedniczka pisze. Jak była ankieta kilka lat temu to tylko wasz blok nie chciał parkingu a teraz parkujecie na parkingu dla bloku 11-15.Powinni wam zakazać parkowania. Powinien powstać dodatkowy szlaban i tylko dla tych z klatek 11-15.Dla was ani jedno miejsce!!!!! Parkujcie sobie na uroczej albo obrzeżach miasta.