Wybrany wątek opinii

Przydałby się parking od strony sądu przy bloku 16/20 na gwiezdnej bo niema gdzie parkować a już nie mówiąc o osobach niepełnosprawnych
Mieszkaniec123 (2025.07.08)
@Mieszkaniec123 - Trzeba było głosować za parkingiem a nie przeciw jak była ankieta. Ten blok był jedynym na osiedlu, który nie chciał parkingu. Sielanka tam powinna postawić znaki zakazujące parkowania na jezdni aby mieszkańcy i dostawcy mogli przejechać zastawioną jezdnią wewnętrzną. A poza tym wszystkie dostawczaki powinne mieć zakaz parkowania na osiedlu.
Ziuta z Gwiezdnej (2025.07.09)
@Mieszkaniec123 - Dokładnie jak poprzedniczka pisze. Jak była ankieta kilka lat temu to tylko wasz blok nie chciał parkingu a teraz parkujecie na parkingu dla bloku 11-15.Powinni wam zakazać parkowania. Powinien powstać dodatkowy szlaban i tylko dla tych z klatek 11-15.Dla was ani jedno miejsce!!!!! Parkujcie sobie na uroczej albo obrzeżach miasta.
(2025.07.10)
Nie wszyscy tam mieszkają od momentu głosowania
Gutwk (2025.07.12)
Powrót do komentarzy