46
08.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pan Wojciech L. już zaciera ręce
olimpia69 (2025.07.08)

info

8  
  2
a ZBK pozyskało znacznie więcej pieniędzy z których będą wykonane wyburzenia kolejnych budynków - żeby ci wredni lokatorzy więcej nie zawracali doopy o wykonanie jakowyś remontów i modernizacji - wszak nie od tego jest ZBK z czeredą nicnieumiejących i nicnierobiących ale wiecznie zajętych czymś "urzędasów" - oby tak dalej a w Elblągu zostaną spółdzielnie i wyratowane z łap ZBK wspólnoty mieszkaniowe.
to jest chore z tym zbk (2025.07.08)

info

13  
  12
„SM Sielanka zdobyła miliony, będzie …. organizować wydarzenia integrujące mieszkańców poszczególnych osiedli”. Ile z tego uzyskała za przyzwolenie i bezczynność (ma kamery na budynkach za które płacą mieszkańcy ZERO działań) za codzienne biesiady alkoholowe pielgrzymujące z okolic Patologii i Meneli, gdzie koczują w obszarze bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Sielanka organizuje jedynie „spotkania z Policją” opowiadają o idealnym świecie, a proza życia od otwarcia do zamknięcia sklepu żłopanie wódy, handel jawny różnymi używkami. ZERO działań Władz Miasta, Policji na rzecz podstawowych spraw zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Postępująca od lat degradacja otoczenia i niszczenie mienia, a SM Sielanka za sprzątanie „kroi” mieszkańców.
(2025.07.08)
@Spadek po pis - Gdyby dalej rządził PiS to by spółdzielnia załatwiła tyle co pis środków z KPO.
3 lata blokowali KPO (2025.07.08)
Ciekawe jak się będzie czuł emeryt który zna świat taki jak mu go przedstawia Republika wsiadając do windy na którą środki dała ta zła Unia. Może są tak dymnymi patriotami że dalej będą chodzić po schodach
Spisiony naród (2025.07.08)
@Deng - Zwłaszcza jak zaczynają pod oknami tak rano, że robią pobudkę.
Brzeska (2025.07.08)
Ile razy dzwoniłeś na SM czy policję? Ile razy oznaczyłeś to miejsce na mapie zagrożeń? Zrobiłeś cokolwiek prócz zawracania nam d... w komentarzach?? Jak ci przeszkadza, to weź się za robotę, działaj i przestań wypłakiwać się na portelu jak życiowa niedojda. Nikogo tu nie interesuje jakie hobby ma twój stary.
KapitanSzyderca (2025.07.08)
@mieszkaniec 123- sądząc po ilości parkowanych w strefie zamieszkania pojazdów ciężarowych to również kilka miejsc dla tirów by się przydało.
D 40 (2025.07.08)

info

6  
  2
To już Mietka po 50 latach prezesowania nie ma, tylko jakaś Ewka jest. Zaskoczyło mnie to. Myślałem, że Mietek jest wieczny.
(2025.07.08)
@Kler - A ja się nie zgadzam żebyś marnował nasz wspólny tlen.
Sroka (2025.07.08)