UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ZBK pozyskało znacznie więcej pieniędzy z których będą wykonane wyburzenia kolejnych budynków - żeby ci wredni lokatorzy więcej nie zawracali doopy o wykonanie jakowyś remontów i modernizacji - wszak nie od tego jest ZBK z czeredą nicnieumiejących i nicnierobiących ale wiecznie zajętych czymś "urzędasów" - oby tak dalej a w Elblągu zostaną spółdzielnie i wyratowane z łap ZBK wspólnoty mieszkaniowe.

to jest chore z tym zbk

Anuluj