Wybrany wątek opinii

Nie zgadzam się by wspólne pieniądze szły na inwestycje w jakiejś prywatnej spoldzielni
Kler (2025.07.08)
@Kler - A ja się nie zgadzam żebyś marnował nasz wspólny tlen.
Sroka (2025.07.08)
Powrót do komentarzy