UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już Mietka po 50 latach prezesowania nie ma, tylko jakaś Ewka jest. Zaskoczyło mnie to. Myślałem, że Mietek jest wieczny.
To już Mietka po 50 latach prezesowania nie ma, tylko jakaś Ewka jest. Zaskoczyło mnie to. Myślałem, że Mietek jest wieczny.