UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już Mietka po 50 latach prezesowania nie ma, tylko jakaś Ewka jest. Zaskoczyło mnie to. Myślałem, że Mietek jest wieczny.


Anuluj