UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mieszkaniec 123- sądząc po ilości parkowanych w strefie zamieszkania pojazdów ciężarowych to również kilka miejsc dla tirów by się przydało.
D 40
@mieszkaniec 123- sądząc po ilości parkowanych w strefie zamieszkania pojazdów ciężarowych to również kilka miejsc dla tirów by się przydało.
D 40