UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mieszkaniec 123- sądząc po ilości parkowanych w strefie zamieszkania pojazdów ciężarowych to również kilka miejsc dla tirów by się przydało.

D 40

Anuluj