UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe jak się będzie czuł emeryt który zna świat taki jak mu go przedstawia Republika wsiadając do windy na którą środki dała ta zła Unia. Może są tak dymnymi patriotami że dalej będą chodzić po schodach

Spisiony naród