A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie jak i zwierzęta (w tym mrówki i komary) też mają swoje prawa! Muzyka w środku miasta? Jak beznadziejne dni elblaga i inne juwenalia gdzie muzyka napierniczała dudniła przez całe miasto ze starówki czy wyspy spichrzów az nad jar? to się nazwya sprawiedwliośc gdy ludzie pracują chca spac a badziew dudni aż do 23 czy 24 bo miastowi swietują nie wiadomo co? to łamanie prawa w imię bezprawia! jeden lepszy od drugie, egoizm, las to idelane miejscee na taką muzykę bo nie dudniło w mieście ale szkoda jednak tych zwiera, mogli zrobić ten live na lotnisku ale nieee za daleko co? w lasku ładniej ale zagłuszanie ciszy zwierząt, biedne zwierzęta a co na to animals?
Takie imprezy powinny być na stadionie na Agrikola, jak proponowali kibice. Zamiast podgrzewanej murawy dla III ligi powinno byc dostosowanie stadionu także do imprez muzycznych. W 1976 roku na tym stadionie grała OSIBISA i kilka tysięcy elblążan bawiło się super. Dopiero milicja wyłączyła prąd i koncert przedwcześnie się zakonczył. Wykorzystujmy lepiej to co już mamy.
scena na starwóce na taką masówkę i hałas??? człoiwieku nie idzie w domu wysiedzięc, imprezy duże koncerty duze sceny postawione miedzy blokami to terror w biąłych rękawiczach na siłę serwowany ludziom którzy tam mieszkaja. niech ci co przyłażą sobie pod oknem zrobią festiwal zobaczymy jak beda sięcieszyc to my ze stawróki bedziemy do was przychodzić bo centrum miasta to sa osiedla nad jarem i zawada i my chcemy tam rpzychodzic bo tam jest prestożonow miedzy blokami prl
Na malkontentów nie trzeba było długo czekać. Proponuję zatem zorganizować Festiwal Malkontentów - lokalizacja pod Bramą Targową. W programie : narzekanie na stan dróg w Elblągu i przebudowę Wschodniej, panel dyskusyjny Zbyt Mały Basen, Elbląskie Święto Muzyki - Modrzewina nową lokalizacją. Przemarsz ulicami miasta w proteście przeciwko optymistom i ludziom zadowolonym z życia :-)))))))