UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na malkontentów nie trzeba było długo czekać. Proponuję zatem zorganizować Festiwal Malkontentów - lokalizacja pod Bramą Targową. W programie : narzekanie na stan dróg w Elblągu i przebudowę Wschodniej, panel dyskusyjny Zbyt Mały Basen, Elbląskie Święto Muzyki - Modrzewina nową lokalizacją. Przemarsz ulicami miasta w proteście przeciwko optymistom i ludziom zadowolonym z życia :-)))))))

Kill Your Idol