UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie imprezy powinny być na stadionie na Agrikola, jak proponowali kibice. Zamiast podgrzewanej murawy dla III ligi powinno byc dostosowanie stadionu także do imprez muzycznych. W 1976 roku na tym stadionie grała OSIBISA i kilka tysięcy elblążan bawiło się super. Dopiero milicja wyłączyła prąd i koncert przedwcześnie się zakonczył. Wykorzystujmy lepiej to co już mamy.