W ten weekend Elbląg żyje muzyką

24
20.06.2025
W ten weekend Elbląg żyje muzyką
Rozpoczęło się Elbląskie Święto Muzyki, które potrwa do niedzieli włącznie. Tym razem ze starówki impreza przeprowadziła się do Bażantarni. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia świętowania.

Zacznijmy od tego, że program wydarzenia w całości udostępniliśmy w tym artykule.

 

Organizator i pomysłodawca EŚM, Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest?, podało w mediach społecznościowych szereg informacji:

- Bażantarnia jest naszym najpiękniejszym skarbem elbląskim - śmieci wrzucaj do pojemników lub zabieraj ze sobą,

- wjazd na leśną drogę przy polanie będzie zamknięty - parkuj na wskazanych parkingach, a najlepiej przyj(e)dź pieszo / rowerem

- wejścia na polanę Yarabulla są nierówne (koleiny) - uważajcie na drodze

- na Paradę Lampionów zapraszamy ze swoimi świecidełkami - zrobimy naprawdę fajne widowisko RAZEM (uwaga - nocne zejście z Góry Chrobrego)

- scena Yarabulla będzie grać całą noc - BARDZO PRZEPRASZAMY, JEŚLI KOMUŚ BĘDZIE TO PRZESZKADZAĆ (okoliczni mieszkańcy), postaramy się nie przesadzać

- i najważniejsze, bawcie się bezpiecznie i WYŚMIENICIE

Warto podkreślić, że EŚM w obecnym kształcie jest organizowane także dzięki decyzji samych mieszkańców.

Ekipa Stowarzyszenia Kulturalnego Co Jest? dziękuje Wam za możliwość realizacji Elbląskiego Święta Muzyki (Budżet Obywatelski). Obiecujemy, że to kolejny ostatni raz - czytamy na Facebooku.

W ramach piątkowego rozpoczęcia Elbląskiego Święta Muzyki zrealizowano Moto Paradę Uliczną, "Szybką Akcję Muzyczną", koncerty CINNAMON GUM, ILLUSION i ESSEX Live Band. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z piątku.

Do EŚM wrócimy jeszcze w weekendowych relacjach na naszych łamach.

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak bedzie za głośno to na policję i koneic imprezy przepraszam nie wystarczy co za dzieciarnia
(2025.06.21)
Illusion zagrali rewelacyjnie! Co jest ? - Dziękuję !
Kill Your Idol (2025.06.21)

info

9  
  6
Pierdź w kanapę i "koneic" póki nie nastąpi twój.
(2025.06.21)
Szkoda że w Bażantarni. Tam powinien być spokój i relaks a nie takie harce!
ŻalElbląski (2025.06.21)

info

18  
  11
Bażantarnia to nie tylko Góra Chrobrego gdzie będą koncerty. Chcesz spokoju idź w głąb lasu od strony muszli.
(2025.06.21)
Miejsce totalnie nietrafione :(
Tik (2025.06.21)

info

9  
  7
Ja też wybierając się do Bażantarnii chce spokoju a nie dudnienia od mało interesującej muzyki.
(2025.06.21)

info

13  
  8
Jestem seniorem i uwielbiam muzykę może nie każdą z prezentowanego pitolenia, ale wolałbym nie człapać do lasu tylko Starówka jest od tego jak w większości miast, w których imprezy nie chowają się po lasach!!!
(2025.06.21)

info

9  
  7
Co do jakości muzyki, to lepiej milczeć, dla kogo to było? Moze po fazie można było to przetrwać
(2025.06.21)
Cinnamon gun rewelacja
(2025.06.21)

info

3  
  2