UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
scena na starwóce na taką masówkę i hałas??? człoiwieku nie idzie w domu wysiedzięc, imprezy duże koncerty duze sceny postawione miedzy blokami to terror w biąłych rękawiczach na siłę serwowany ludziom którzy tam mieszkaja. niech ci co przyłażą sobie pod oknem zrobią festiwal zobaczymy jak beda sięcieszyc to my ze stawróki bedziemy do was przychodzić bo centrum miasta to sa osiedla nad jarem i zawada i my chcemy tam rpzychodzic bo tam jest prestożonow miedzy blokami prl