UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie imprezy powinny być na stadionie na Agrikola, jak proponowali kibice. Zamiast podgrzewanej murawy dla III ligi powinno byc dostosowanie stadionu także do imprez muzycznych. W 1976 roku na tym stadionie grała OSIBISA i kilka tysięcy elblążan bawiło się super. Dopiero milicja wyłączyła prąd i koncert przedwcześnie się zakonczył. Wykorzystujmy lepiej to co już mamy.


Anuluj