24
20.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Było genialnie, dzięki wielkie!
(2025.06.21)

info

3  
  5
Było dla każdego coś dobrego, malkontenci siedzieć w domu!
(2025.06.21)
Las miał i ma swoje prawa! Tak jak i zwierzaki tam żyjące! Na głośną muzykę i imprezy są miejsca tak jak scena czy Starówka! Tu zawsze odwrotnie niż w większości miast! Komu rodzą się te archiczne pomysly? Jest lato i na ulicach, skwerach, placach, Starowkach życie powinno tętnic muzyką, na pewno nie w lesie
(2025.06.21)
Na Starówce to mieszkańcom przeszkadzają lokale usługowe czynne do późnych godzin i dzwony kościelne. Więc trudno mówić, że miejsce na całonocną imprezę jest tam. Dopiero by narzekali.
(2025.06.21)
Fajnie, że coś się dzieje w mieście, ale Bażantarnia nie jest miejscem na tego typu imprezy. Kto wpadł na tak chory pomysł, żeby w lesie zezwolić tą takie łomoty ? Zawsze Starówka ogarniała takie imprezy.
(2025.06.21)

info

9  
  3
Jak ja słyszę na Nowowiejskiej, to jaka cisza ma być w lesie dalej 😁
(2025.06.21)
Kiedy w końcu coś zrobią z drogą dojazdową do głównego parkingu przy polanie w bażantarni bo na dzień dzisiejszy jest to masakra.
zbig2905 (2025.06.21)
EŚM to fajna inicjatywa, ale miejsce totalnie nietrafione, nie przyciąganie ludzi, a zwierzakom nie jest to potrzebne.
Szkoda (2025.06.21)
@zbig2905 - Akurat właśnie na okoliczność tej imprezy droga dojazdowa do parkingu została wyrównana ziemią. Masakra to była kilka dni temu
Prowizorka (2025.06.21)
@Szkoda - Wczorajsze tłumy nie potwierdzają Twojej tezy.
(2025.06.21)