UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie jak i zwierzęta (w tym mrówki i komary) też mają swoje prawa! Muzyka w środku miasta? Jak beznadziejne dni elblaga i inne juwenalia gdzie muzyka napierniczała dudniła przez całe miasto ze starówki czy wyspy spichrzów az nad jar? to się nazwya sprawiedwliośc gdy ludzie pracują chca spac a badziew dudni aż do 23 czy 24 bo miastowi swietują nie wiadomo co? to łamanie prawa w imię bezprawia! jeden lepszy od drugie, egoizm, las to idelane miejscee na taką muzykę bo nie dudniło w mieście ale szkoda jednak tych zwiera, mogli zrobić ten live na lotnisku ale nieee za daleko co? w lasku ładniej ale zagłuszanie ciszy zwierząt, biedne zwierzęta a co na to animals?