UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Las miał i ma swoje prawa! Tak jak i zwierzaki tam żyjące! Na głośną muzykę i imprezy są miejsca tak jak scena czy Starówka! Tu zawsze odwrotnie niż w większości miast! Komu rodzą się te archiczne pomysly? Jest lato i na ulicach, skwerach, placach, Starowkach życie powinno tętnic muzyką, na pewno nie w lesie