UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, że coś się dzieje w mieście, ale Bażantarnia nie jest miejscem na tego typu imprezy. Kto wpadł na tak chory pomysł, żeby w lesie zezwolić tą takie łomoty ? Zawsze Starówka ogarniała takie imprezy.


Anuluj