Wybrany wątek opinii

Co do jakości muzyki, to lepiej milczeć, dla kogo to było? Moze po fazie można było to przetrwać
(2025.06.21)
Było dla każdego coś dobrego, malkontenci siedzieć w domu!
(2025.06.21)
Powrót do komentarzy