UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EŚM to fajna inicjatywa, ale miejsce totalnie nietrafione, nie przyciąganie ludzi, a zwierzakom nie jest to potrzebne.

Szkoda

Anuluj