UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
EŚM to fajna inicjatywa, ale miejsce totalnie nietrafione, nie przyciąganie ludzi, a zwierzakom nie jest to potrzebne.
Szkoda
EŚM to fajna inicjatywa, ale miejsce totalnie nietrafione, nie przyciąganie ludzi, a zwierzakom nie jest to potrzebne.
Szkoda