Wybrany wątek opinii

EŚM to fajna inicjatywa, ale miejsce totalnie nietrafione, nie przyciąganie ludzi, a zwierzakom nie jest to potrzebne.
Szkoda (2025.06.21)
@Szkoda - Wczorajsze tłumy nie potwierdzają Twojej tezy.
(2025.06.21)
Powrót do komentarzy