A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Państwo powprowadzalo się na stare Miasto, wiedząc że ta dzielnica w każdym mieście słynie z imprez a szlachta elblaska niezadowolona, odpoczywać chce. Wiedziałeś gdzie się wprowadzasz jeden z drugą....
Jak nie zamawiasz Wozy Drzymały zaciągnięte przez folxvageny i Szarik bez kagańca to nie będzie
@Bab - wprowadzenie się żeby robic ustawki dla bab?
Głównym centrum imprezy powinna być Starówka tak jak w każdym mieście posiadającymi takową ! Tutaj Starówka spi snem starca ! Imprez na obrzeżach albo w lesie ! Jest lato czas, aby chociaż teraz Starówka ożyła! Bo nudno jyz się na niej robi !
Kilka scen, wielu wykonawców. Taki Woodstock po elbląsku
@Bab - dlatego ruch uliczny jest ograniczony przez mosty, bo jasnie panstwu auta przeszkadzaja, kasa w bloto zeby staly nieuzywane, to jest polityka wladz teog miasta, przechwalac sie slomianymi inwestycjami
Bezładna składanka. Takie niezdrowe marzenia o wielkiej sztuce. To przenoszenie skromnych zdarzeń artystycznych na puste przestrzenie miasta to droga do marginalizacji. Nic z tego nie wyrośnie - panie Wojciechu.
Kto. zrobil ten straszny plakat? No słaby jest i nieczytelny
CyganCzekał naRysia z 3ćwiartkami w Opolu aOn nieWytrzymał i sam sobieGolnął?
Line up to raczej dogadzanie gustom swoim i garstki akolitów. Przyjdą tłumy, bo impreza za free, a i miejsca często letnią porą odwiedzane. Mnie zabrakło choćby jednego weterana w rodzaju Dezertera czy Janerki. Posłucham Trupy Trupa i jazzowych. Odpuśćcie z ta śmieszno pompatyczną nazwą festiwalu.