Wybrany wątek opinii

Głównym centrum imprezy powinna być Starówka tak jak w każdym mieście posiadającymi takową ! Tutaj Starówka spi snem starca ! Imprez na obrzeżach albo w lesie ! Jest lato czas, aby chociaż teraz Starówka ożyła! Bo nudno jyz się na niej robi !
(2025.06.17)
Zorganizuj imprezę to będziesz mógł wskazać jej miejsce
Pijak (2025.06.19)
Powrót do komentarzy