Wybrany wątek opinii
Głównym centrum imprezy powinna być Starówka tak jak w każdym mieście posiadającymi takową ! Tutaj Starówka spi snem starca ! Imprez na obrzeżach albo w lesie ! Jest lato czas, aby chociaż teraz Starówka ożyła! Bo nudno jyz się na niej robi !
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Zorganizuj imprezę to będziesz mógł wskazać jej miejsce
Do moderacji
Odpowiedz
1
5