Wybrany wątek opinii

Line up to raczej dogadzanie gustom swoim i garstki akolitów. Przyjdą tłumy, bo impreza za free, a i miejsca często letnią porą odwiedzane. Mnie zabrakło choćby jednego weterana w rodzaju Dezertera czy Janerki. Posłucham Trupy Trupa i jazzowych. Odpuśćcie z ta śmieszno pompatyczną nazwą festiwalu.
(2025.06.17)
No pewnie, że sobie. A kto organizuje festiwal muzyki, której sam nie słucha czy nie gustuje w niej.... ??? Ha ha ha ha ha
(2025.06.18)
Ale to chyba o to właśnie chodzi, żeby tłumy posłuchały dobrej jakościowo muzyki. Ty już jesteś wyrobionym słuchaczem.
eskaemka (2025.06.18)
Jesteś bohaterem piosenki Ledwie wczoraj Nosowskiej?
(2025.06.18)
Dezertera to sobie możesz posłuchać, w jakiejś piwnicy, winem w ręku.
Gnoom (2025.06.19)
Powrót do komentarzy