A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cy. ganCzekał naRy. sia z 3ćwia. rtkami wOpolu aOn nieWytrzymał i sam sobieGolnął?
Nie będzie parady jak było wcześniej?
Sobota i niedziela: są koncerty na małek i dużej scenie, ale gdzie one będą, bo z opisu nie wiadomo!?
No pewnie, że sobie. A kto organizuje festiwal muzyki, której sam nie słucha czy nie gustuje w niej.... ??? Ha ha ha ha ha
Patrz.... a jednak od kilku lat rośnie w siłę :)
Gdzie będzie Scena Mała, a gdzie Scena Duża?
Ale to chyba o to właśnie chodzi, żeby tłumy posłuchały dobrej jakościowo muzyki. Ty już jesteś wyrobionym słuchaczem.
Jesteś bohaterem piosenki Ledwie wczoraj Nosowskiej?
Tylko kto wpadł na pomysł, ew. kto wydał pozwolenie żeby te imprezy odbywały się w bażantarni???. Wyobrażacie sobie ten bajzel jaki pozostawią po sobie ludzie? Puszki, butelki szkłane i plastikowe po napojach, opakowania po słodyczach, chipsach..... Czyli wielki śmietnik jaki zwykle pozostaje po takich imprezach. Ludzie będą krążyć w promieniu 200-400 metrów od polany z wiatami. Tzw. służby porządkowe posprzątają tylko polanę i kilkanaście metrów od niej, a syf w lasie zostawią. Mamy taką piękną perełkę jak bażantarnia i powinniśmy ją chronić. Ta impreza muzyczna to będzie precedens i potem co jakiś czas będą się odbywały inne imprezy i de facto przyczyniały się do zniszczenia tej części bażantarni
Zorganizuj imprezę to będziesz mógł wskazać jej miejsce