Wybrany wątek opinii
Państwo powprowadzalo się na stare Miasto, wiedząc że ta dzielnica w każdym mieście słynie z imprez a szlachta elblaska niezadowolona, odpoczywać chce. Wiedziałeś gdzie się wprowadzasz jeden z drugą....
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
@Bab - wprowadzenie się żeby robic ustawki dla bab?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Bab - dlatego ruch uliczny jest ograniczony przez mosty, bo jasnie panstwu auta przeszkadzaja, kasa w bloto zeby staly nieuzywane, to jest polityka wladz teog miasta, przechwalac sie slomianymi inwestycjami
Do moderacji
Odpowiedz
3
4