Wybrany wątek opinii

Państwo powprowadzalo się na stare Miasto, wiedząc że ta dzielnica w każdym mieście słynie z imprez a szlachta elblaska niezadowolona, odpoczywać chce. Wiedziałeś gdzie się wprowadzasz jeden z drugą....
Bab (2025.06.17)
@Bab - wprowadzenie się żeby robic ustawki dla bab?
p .s (2025.06.17)
@Bab - dlatego ruch uliczny jest ograniczony przez mosty, bo jasnie panstwu auta przeszkadzaja, kasa w bloto zeby staly nieuzywane, to jest polityka wladz teog miasta, przechwalac sie slomianymi inwestycjami
(2025.06.17)
Powrót do komentarzy