UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Line up to raczej dogadzanie gustom swoim i garstki akolitów. Przyjdą tłumy, bo impreza za free, a i miejsca często letnią porą odwiedzane. Mnie zabrakło choćby jednego weterana w rodzaju Dezertera czy Janerki. Posłucham Trupy Trupa i jazzowych. Odpuśćcie z ta śmieszno pompatyczną nazwą festiwalu.