UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Line up to raczej dogadzanie gustom swoim i garstki akolitów. Przyjdą tłumy, bo impreza za free, a i miejsca często letnią porą odwiedzane. Mnie zabrakło choćby jednego weterana w rodzaju Dezertera czy Janerki. Posłucham Trupy Trupa i jazzowych. Odpuśćcie z ta śmieszno pompatyczną nazwą festiwalu.